Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5028
Stary 29.04.2014, 12:30
[QUOTE=Lukasz;1359285]A zapomniałeś dlaczegosąsiadka pisała donos w sprawie nierównego traktowania obu klubów? Bednarz wywinął się od kary w zamian za zamknięcie C.


Zastanawiam się jakby sprawę po derbach rozwiązał ktoś pokroju Leśnodorskiego . Pewnie zorganizowałby spotkanie z przedstawicielami "kiboli" , ustalił że zamykamy C ale przechodzicie na G (bo Ruch i tak nie mógł przyjechać ) , pod warunkiem że będzie zagwarantowany spokój . Jeśli coś się zdarzy to będzie osobiście wnioskował o zamknięcie całego stadionu na następny mecz . I myślę że w 5 minut by się dogadał .
A donosy sąsiadki ? W ogóle bym na to nie zwracał uwagi bo to przecież klub który nieustannym płaczem i wydumaną krzywdą uzasadnia swoje istnienie
Odpowiedz cytując