Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5027
Stary 29.04.2014, 12:21
^^ Tak to emeryci i renciści balują co noc, w jednym z wielu klubów pubów.

Marka Krakowa jako świetnej imprezowni jest już dość rozpowszechniona w europie.
Odpowiedz cytując