Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26499
Stary 29.04.2014, 12:13
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że wyborów za niedługo nie ma bo ktoś mógłby pomyśleć że rząd za naszą kasę robi sobie reklamę ...
Spot musi być zgodnie z zasadą kłamstwo powtórzone 1000 staje się prawdą. Płacimy za wmawianie nam wszystkim ,że okrągły stół i wszelkie jego konsekwencje a także wejście do UE to sukces. To tak jakbym miał zarobić 1mln zł a cieszył sie z wypłaty 1000zł i na siłe wmawiał ,że lepiej się nie dało i ten 1000zł to wielki sukces. Oj Goebbels i jemu podobni to by mogli buty czyścić dzisiejszym PR-owcom... Rozumiecie Państwo wmawiamy sobie ,że lepiej nie mogło być i to jeszcze za nasze pieniądze... Bardzo przykre...