Kocur napisał(a):

|
Dobrze że wyborów za niedługo nie ma bo ktoś mógłby pomyśleć że rząd za naszą kasę robi sobie reklamę ...
|
Spot musi być zgodnie z zasadą kłamstwo powtórzone 1000 staje się prawdą. Płacimy za wmawianie nam wszystkim ,że okrągły stół i wszelkie jego konsekwencje a także wejście do UE to sukces. To tak jakbym miał zarobić 1mln zł a cieszył sie z wypłaty 1000zł i na siłe wmawiał ,że lepiej się nie dało i ten 1000zł to wielki sukces. Oj Goebbels i jemu podobni to by mogli buty czyścić dzisiejszym PR-owcom... Rozumiecie Państwo wmawiamy sobie ,że lepiej nie mogło być i to jeszcze za nasze pieniądze... Bardzo przykre...