Cytat:
|
Milion złotych będzie kosztowała produkcja nowego rządowego spotu - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Grzegorz Kwolek. Prawie 7,5 miliona pochłonie natomiast jego emisja. Reklamówka, za którą zapłaci Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ma pokazywać pozytywne strony transformacji w ostatnich 25 latach.
|
Dobrze że wyborów za niedługo nie ma bo ktoś mógłby pomyśleć że rząd za naszą kasę robi sobie reklamę ...