|
Wrzucanie rac skądkolwiek na stadion to debilizm. Fakt faktem chryję odstawiła policja, która tych idiotów jeden po jednym powinna wyłapać, co nie zmienia faktu, że pójście na wojnę zaszkodziło obu stronom.
Kasy nie ma, budżet jest pusty. Jacek wbrew tym, co twierdzą najzagorzalsi ultrasi, zamykając trybunę C postąpił na korzyść spółki, tymczasowo minimalizując straty. Co miał zrobić? Dać zamknąć cały stadion? Żeby nic nie wpadło? Wtedy to już jawne działanie na szkodę spółki.
Inna sprawa z licencją, jeśli jest z umowa z TF na sponsoring, jakakolwiek by nie była, to TF ma zas***y obowiązek tę kasę wpłacić. Skoro tak chętnie i gorliwie ściągano od SA dług (bo według prawa SA musiała kasę oddać) - to i TF musi przelać swoje zobowiązania. Inna sprawa, jak wygląda treść tej umowy, jakie są wyjątki itp. No a cała reszta - jakoś mi nie żal emerytów Broziów, najbardziej zaboli odejście Miśkiewicza, no ale i on miał w tej rundzie swoje Pawełki...
Fakt faktem, Bednarz spierd***ł relacje SA z kibicami - to coś, co ciężko będzie dziś odbudować. Może Cupiał rzeczywiście przewidział dla niego rolę syndyka - sprzedać co się da, długi wyzerować i oddać ten kram komuś innemu, byle dalej nie dokładać.
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 29.04.2014 o godz. 12:01.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|