Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5023
Stary 29.04.2014, 11:48
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Niestety chyba najlepszym rozwiązaniem będzie ogłoszenie bankructwa Wisły S.A i rozpoczęcie wszystkiego od nowa.
W tej chwili jedynym kapitałem Wisła S.A jest grupa kopacza i TYLKO TYLE.
Ładnie trzeba podziękować Cupiałowi za ten wspaniały czas, ale w tego typu sytuacjach trzeba być bezwzględnym- jeśli kogoś już nie stać, to lepiej by było by odszedł z klasą a nie drenował klub do ostatniego grosza.

Zaczęcie wszystkiego od nowa to nie jest taki zły pomysł. Potencjał kibicowski mamy bardzo duży, markę również, więc odbudowa klubu nie powinna trwać zbyt długo.
Trzeba pomyśleć o licencji. Za rok jak dojdą Genkov i Serb to niestety ale jej nie otrzymamy a wtedy czeka klub degradacja o 2 lub trzy klasy rozgrywkowe.

S.A mogła by się dogadać z T.S póki jeszcze jest czas. Wszystko zależy od tego czy Cupiał jest świdomy tego że niestety poległ jednak dla dobra klubu ratujemy wspólnie sekcję.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując