Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5020
Stary 29.04.2014, 11:31
Bednarz już od dawna gra w grę pt "szukam nowej pracy". Może to być polityka, posadka w PZPN, może w Lidze, może w TV... ale robi to intensywnie i ma ładny PR w mediach...

Musimy spojrzeć prawdzie w oczy... nawet tej najgorszej. Lepiej już było, a najgorzej to dopiero przed nami... nie możemy do tego dopuścić. W 1997 r. brakowało na wodę mineralną, tym razem może zabraknąć na paliwo, aby po tą wodę pojechać... A "zakup wody" to może być naszym marzeniem...

Cała rodzina Wiślacka musi zacząć ratowanie klubu. Cupiał też musi zrozumieć i oddać część lub całość władzy.
Odpowiedz cytując