Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5009
Stary 29.04.2014, 10:50
Kwestia samego bojkotu to jedno. Ale czy ten warszawki pomiot zdaje sobie sprawę jak to wpływa na wizerunek klubu?
Przecież sytuacja w której prezes klubu biega po mediach i obwieszcza, że on nas nie potrzebuje to ewenement na skalę światową (wykluczając Polskę, tutaj to normalka).
Przecież kluczowe dla nas jest pozyskanie sponsorów. A kto będzie zainteresowany reklamą na pustym stadionie?
Nasza nieudolność w pozyskiwaniu dodatkowych źródeł finansowania jest niewyobrażalna. Patrząc na to z boku to wygląda jakbyśmy wcale nie chcieli ich znaleźć.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując