Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5004
Stary 29.04.2014, 09:51
Poza tym co to za płacze do gazety że Telefonika nie da kasy. Przecież podobno według prezesa od kilku lat klub jest samowystarczalny i nie bierze już kasy od właściciela - który płaci jedynie za reklamę Telefoniki na stadionie.

Cały stek kłamstw odkąd ten gość przyszedł do klubu.

A co do karnetów to jasne - już przewiduję akcję wakacyjną pod tytułem "Zgoda z Kibicami" - namydlenie oczu że od jesieni będzie po staremu żeby tylko karnet kupić.
Z 1 tysiąca karnetów za sezon nawet Podbeskidzie miało by problemy żeby przetrwać nie ujmując nic Podbeskidziu, a koszty stałe mają kilkukrotnie niższe niż my.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując