|
Poza tym co to za płacze do gazety że Telefonika nie da kasy. Przecież podobno według prezesa od kilku lat klub jest samowystarczalny i nie bierze już kasy od właściciela - który płaci jedynie za reklamę Telefoniki na stadionie.
Cały stek kłamstw odkąd ten gość przyszedł do klubu.
A co do karnetów to jasne - już przewiduję akcję wakacyjną pod tytułem "Zgoda z Kibicami" - namydlenie oczu że od jesieni będzie po staremu żeby tylko karnet kupić.
Z 1 tysiąca karnetów za sezon nawet Podbeskidzie miało by problemy żeby przetrwać nie ujmując nic Podbeskidziu, a koszty stałe mają kilkukrotnie niższe niż my.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|