Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2329
Stary 29.04.2014, 09:34
^^ Smuda przecież sporo zarobił jaki selekcjoner, w Niemczech też nie pracował za frytki. Normalni ludzie nie przejadają wszystkiego co zarobią ale też inwestują i odkładają.
Odpowiedz cytując