Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4999
Stary 29.04.2014, 09:11
motywacji im brakuje ? polowa zaraz będzie mogla odejść za free i raczej powinni starać się w tych ostatnich meczach pokazać z jak najlepszej strony aby znaleźć nowego pracodawce.. bo kto weźmie ofiary losu ? Swoją drogą trzeba przyznać że w tym artykule jest kilka ciekawych informacji.. jak ta że ani Bednarz ani Smuda nie biorą pensji od "n" czasu oraz to że Bednarz prosił radę nadzorczą o kasę na wypłaty dla pracowników...

Cupiał sprzedaj Wisłę.. :(( Lechia inwestora znalazła.. może i tobie się to uda :/!
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując