Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4998
Stary 29.04.2014, 09:09
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
A gawiedź niech przestanie ........ić o wzmocnieniach, jest jak jest i zacisnąć pasa muszą.



Macie wytłumaczenie dlaczego piłkarzom brakuje na wiosne szczęścia. Nie dziwie się chłopakom, że brak im motywacji i woli walki, bo charytatywnie nikt w dzisiejszych czasach nie będzie nic robił. Franek na jesień zapewnił klubowi utrzymanie, na wiosne już nie ma jak i czym motywować. W dopóki nie znajdzie się te 6 milionów rocznie z innego źródła, sytuacja rokrocznie będzie się powtarzać.
Sytuacja może się jeszcze pogorszyć jeżeli wierzyciele już nie będą tacy chętni na zawarcie ugody co do splat zadluzen...
Odpowiedz cytując