63.5 Kg napisał(a):

A gawiedź niech przestanie ........ić o wzmocnieniach, jest jak jest i zacisnąć pasa muszą.
63.5 Kg napisał(a):

A jeżeli jest prawda ze wszyscy sa bez pieniędzy od stycznia to szok...
Pachnie mi to koncem pewnej Ery Wisły Kraków...
|
Macie wytłumaczenie dlaczego piłkarzom brakuje na wiosne szczęścia. Nie dziwie się chłopakom, że brak im motywacji i woli walki, bo charytatywnie nikt w dzisiejszych czasach nie będzie nic robił. Franek na jesień zapewnił klubowi utrzymanie, na wiosne już nie ma jak i czym motywować. W dopóki nie znajdzie się te 6 milionów rocznie z innego źródła, sytuacja rokrocznie będzie się powtarzać.