Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4993
Stary 28.04.2014, 18:46
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
No i widzisz...tutaj dochodzimy do aspektu, który przywoływałem już kilka razy. W TS Wisła zarządcami są ludzie, którzy znają się na tym co robią. W Wiśle S.A. zarządcami są ludzie z układów lub jakiś wyimaginowanych zasług tak jak w sejmie RP.
Może nie tyle się znaja co maja Wisłe w sercu i zrobia wszysko choćby po trupach żeby było jak najlepiej....
Odpowiedz cytując