adam_09 napisał(a):

|
No i widzisz...tutaj dochodzimy do aspektu, który przywoływałem już kilka razy. W TS Wisła zarządcami są ludzie, którzy znają się na tym co robią. W Wiśle S.A. zarządcami są ludzie z układów lub jakiś wyimaginowanych zasług tak jak w sejmie RP.
|
Może nie tyle się znaja co maja Wisłe w sercu i zrobia wszysko choćby po trupach żeby było jak najlepiej....