c. napisał(a):

I jest nią restauracja "U Wiślaków"

Zrozumcie, ze dopoki w SA beda rzadzic tacy ludzie jak aktualnie to nic nie bedzie sie dziac, TS Wisla nie ma nawet 20% budzetu jaki posiada SA ale wyprzedza ich o lata swietlne..
restauracja, silownia ktora peka w szwach, sekcja TSW, teraz muzeum, a to dopiero poczatek, to wszystko generuje duze zyski i jest to zajebista reklama dla klubu, ale w TS sa kumaci ludzie, ogarniety prezes, a za wiekszosc akcji biorą się kibole Wisly, ktorych Bednarz nie chce stad w SA jest bieda, a w TS wszystko sie kreci jak nalezy.
|
Niestety, ale brutalną prawdą jest że w S.A. nikt nie ma pomysłu jak ten klub miałby na siebie zarabiać. Oddać prawa marketingowe zewnętrznej firmie, zrobić zadymę z najwierniejszymi kibicami licząc nie wiem na co, skoro zespół gra wujnię i regularnie daje dupy - Bednarz w pigułce. Ten koleś nie byłby w stanie poprowadzić pizzerni, gdyby nie wierni fani (do niedawna) i kroplówka z TF, to klub by się zwinął lata temu.
Może o to tu chodzi? TS jak na siebie nie zarobi to przestanie istnieć, a w S.A. nie chce im się/boją się, lepiej przewegetować i skasować pensję za kolejny miesiąc.
Legia i Amika robią filmik, to zrobimy i my, ale sensu ani długofalowej polityki w tym żadnej nie ma.