Viper napisał(a):

|
^^ AGH to nie tylko studenci ale i pracownicy, mają tam nie raz różne wizytacje, gości, wymiany etc więc dobra restauracja w pobliżu jak najbardziej ma racje bytu.
|
I jest nią restauracja "U Wiślaków"
Zrozumcie, ze dopoki w SA beda rzadzic tacy ludzie jak aktualnie to nic nie bedzie sie dziac, TS Wisla nie ma nawet 20% budzetu jaki posiada SA ale wyprzedza ich o lata swietlne..
restauracja, silownia ktora peka w szwach, sekcja TSW, teraz muzeum, a to dopiero poczatek, to wszystko generuje duze zyski i jest to zajebista reklama dla klubu, ale w TS sa kumaci ludzie, ogarniety prezes, a za wiekszosc akcji biorą się kibole Wisly, ktorzy kochaja ten klub.. w SA jakies lamusy, najemnicy z Bednarzem na czele, ktory jezdzi po sejmach i wyzywa od najgorszych kibicow Wisly..
wczoraj po meczu koszykarek Wisly prezes TS Wisla i menedzer TS Wisla w asyscie rac, smieja sie, koszykarki odpalaja race, to jest tak mile dla oka.. ogromna roznica jesli chodzi o mentalnosc TS Wisla, a Wisla SA.
Jakby Bednarz dal 1/10 budzetu w rece kibicow Wisly to po 3 miesiacach powstalby porzadny kibicowski bar w okolicach stadion, pod trybunami jakas restauracja, sklepy, muzeum.
On majac 100% nic nie robi tlumaczac to jakimis duperelami.
TS Wisla bez pieniedzy ruszyla z pompa ze hej!