Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.04.2014, 16:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jestem kłamcą, ponieważ napisałem prawdę? Niech Ci będzie
Nie mój drogi. Jesteś kłamcą w myśl tej samej zasady, wedug której mnie tak okresliłeś.
Skłamać - to świadomie powiedzieć nieprawdę.
Na okreslenie nieświadomego podania nieprawdy istnieje w słowniku inne określenie - pomyłka.
(na przykład student na egzaminie podał błędną odpowiedź, bo źle policzył, albo skorzystał ze złego wzoru. Skłamał czy się pomylił?)

No, ale rozumiem, że masz swój własny słownik i swoje własne sposoby manipulowania.
Przyznałem, że nie pamiętałem tych wypowiedzi Smudy, ale Ty nie potrafisz zauważyć, że ktoś potrafi przyznać się do błędu i nie idzie, jak Ty, w zaparte.

Odpisz, jak zmienisz nastawienie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując