wolfy napisał(a):

Jestem kłamcą, ponieważ napisałem prawdę? Niech Ci będzie
|
Nie mój drogi. Jesteś kłamcą w myśl tej samej zasady, wedug której mnie tak okresliłeś.
Skłamać - to świadomie powiedzieć nieprawdę.
Na okreslenie nieświadomego podania nieprawdy istnieje w słowniku inne określenie - pomyłka.
(na przykład student na egzaminie podał błędną odpowiedź, bo źle policzył, albo skorzystał ze złego wzoru. Skłamał czy się pomylił?)
No, ale rozumiem, że masz swój własny słownik i swoje własne sposoby manipulowania.
Przyznałem, że nie pamiętałem tych wypowiedzi Smudy, ale Ty nie potrafisz zauważyć, że ktoś potrafi przyznać się do błędu i nie idzie, jak Ty, w zaparte.
Odpisz, jak zmienisz nastawienie