Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16089
Stary 28.04.2014, 16:08
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
To na kasie w Tesco, ZUS jest płacony?
Nie mam pojęcia, ale chyba tak. Nie przeszedłby chyba taki wał jak śmieciówka, bo pierwsza kontrola PIP i masz wesoło.
Z drugiej strony - to jest Polska, więc nie będę jakoś zszokowany jeżeli się mylę.

A z tym graniem za darmo, to zapomnij. Wisła S.S.A. to profesjonalny klub, a nie amatorski
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.04.2014 o godz. 16:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując