SharksiK napisał(a):

To na kasie w Tesco, ZUS jest płacony?
|
Nie mam pojęcia, ale chyba tak. Nie przeszedłby chyba taki wał jak śmieciówka, bo pierwsza kontrola PIP i masz wesoło.
Z drugiej strony - to jest Polska, więc nie będę jakoś zszokowany jeżeli się mylę.
A z tym graniem za darmo, to zapomnij. Wisła S.S.A. to profesjonalny klub, a nie amatorski
