Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2319
Stary 28.04.2014, 12:51
0 22 napisał(a):Wyświetl post
W sezonie 2003/2004 Wisła na koniec miała 5 punktów przewagi. Mistrzostwo zdobyła po 24 kolejce - co akurat dobrze pamiętam. W ostatnich dwóch kolejkach straciła 2 pkt do Legii, miała więc wtedy 7 pkt przewagi.

No, to kiedy było to 15?
Umówmy się kolego, że Drozd ma tak długo prawo do pisania o 15 punktach przewagi Wisły Kaspra, jak długo Ty masz w podpisie "10"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując