0 22 napisał(a):

W sezonie 2003/2004 Wisła na koniec miała 5 punktów przewagi. Mistrzostwo zdobyła po 24 kolejce - co akurat dobrze pamiętam. W ostatnich dwóch kolejkach straciła 2 pkt do Legii, miała więc wtedy 7 pkt przewagi.
No, to kiedy było to 15?
|
Umówmy się kolego, że Drozd ma tak długo prawo do pisania o 15 punktach przewagi Wisły Kaspra, jak długo Ty masz w podpisie "10"
