Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4980
Stary 28.04.2014, 12:29
Viper napisał(a):Wyświetl post
Ale tu się nic nie zmienia, stadion cały czas był własnością miasta. Chwalić cały czas nie było się czym a stadion to był głownie finansowy ciężar.
To chyba oczywiste? Nie zdołano jednak dogadać się w kwestii operatora stadionu i to dla Wisły już dobre nie jest, bo nie ma możliwości generowania dochodów korzystając z obiektu.

Viper napisał(a):Wyświetl post
Taki sklep najlepiej umieścić w miejscu gdzie przewija się dużo ludzi W Krakowie to są okolice ścisłego centrum a nie stadionu, gdzie również jak najbardziej taki sklep powinien być...

I przecież jest... Wiślacki Świat?
Dobra - jeśli Ty Wiślacki Świat uważasz za sklep z prawdziwego zdarzenia, to pora kończyć dyskusję Poczytaj jak to jest na zachodzie (bo z tego co piszesz wynika, że na własne oczy nie widziałeś) i wtedy zacznij w tym temacie pisać.
Odpowiedz cytując