Viper napisał(a):

|
Ale tu się nic nie zmienia, stadion cały czas był własnością miasta. Chwalić cały czas nie było się czym a stadion to był głownie finansowy ciężar.
|
To chyba oczywiste? Nie zdołano jednak dogadać się w kwestii operatora stadionu i to dla Wisły już dobre nie jest, bo nie ma możliwości generowania dochodów korzystając z obiektu.
Viper napisał(a):

Taki sklep najlepiej umieścić w miejscu gdzie przewija się dużo ludzi W Krakowie to są okolice ścisłego centrum a nie stadionu, gdzie również jak najbardziej taki sklep powinien być...
I przecież jest... Wiślacki Świat?
|
Dobra - jeśli Ty Wiślacki Świat uważasz za sklep z prawdziwego zdarzenia, to pora kończyć dyskusję

Poczytaj jak to jest na zachodzie (bo z tego co piszesz wynika, że na własne oczy nie widziałeś) i wtedy zacznij w tym temacie pisać.