Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria
Offline
#
4978
28.04.2014, 12:05
Lukasz
napisał(a):
A ten machający racą do ochroniarza trzymającego gaz to kto? Intelektualista -kozak?
He he he
A nie ten co podpalił strumień pieprzu? :lol
Jasne
Żeby nie było - zabawa myślę przednia ale tak na poziomie przedszkola. Co nie zmienia faktu że dwóch idiotów może problem zrobić (nawet zapalniczką).
Emitując akcje podnosisz kapitał zakładowy. Tylko tyle. Można wyemitować dla siebie. Nikt nie zabroni podnieść kapitału zakładowego. Tylko skąd te pieniądze brać? Zwłaszcza że są one na przejedzenie a nie na inwestycje.
http://www.youtube.com/watch?v=Iw8_ywFbnO0
machał racą do ochroniarza?gdzie Ty to k.... widzisz? zero pojęcia w temacie!
juniho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do juniho
Znajdź inne posty napisane przez juniho