Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4978
Stary 28.04.2014, 12:05
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
A ten machający racą do ochroniarza trzymającego gaz to kto? Intelektualista -kozak?



He he he A nie ten co podpalił strumień pieprzu? :lol



Jasne
Żeby nie było - zabawa myślę przednia ale tak na poziomie przedszkola. Co nie zmienia faktu że dwóch idiotów może problem zrobić (nawet zapalniczką).



Emitując akcje podnosisz kapitał zakładowy. Tylko tyle. Można wyemitować dla siebie. Nikt nie zabroni podnieść kapitału zakładowego. Tylko skąd te pieniądze brać? Zwłaszcza że są one na przejedzenie a nie na inwestycje.
http://www.youtube.com/watch?v=Iw8_ywFbnO0

machał racą do ochroniarza?gdzie Ty to k.... widzisz? zero pojęcia w temacie!
Odpowiedz cytując