Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4977
Stary 28.04.2014, 11:49
Różnica jest taka, że w przypadku transakcji kupna/sprzedaży Wisły nie mamy się czym pochwalić... Zapisy umowy znasz, że jesteś przekonany iż nikt nie może korzystać z ośrodka treningowego poza Wisłą?

Możliwość zarobkowania na stadionie to nie wpływy z biletów... Poczytaj ile taka Legia zarabia na porządnym sklepie klubowym. A gdzie najlepiej umiejscowić taki sklep? Nie wspomnę już o muzeum, restauracjach itp...

ps. Lukaszku - skończ już te swoje mądrości pisać, bo przykro się takie głupoty czyta.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.04.2014 o godz. 11:58.
Odpowiedz cytując