Viper napisał(a):

|
Bez znaczenia, najważniejsze że klub morze z tego korzystać. Bardzo dobrze, że nie mamy z tym obiektem nic wspólnego, miasto wybudowało bubel i teraz miasto powinno go doprowadzić do stanu używalności.
|
"Morze" z niej korzystać powiadasz?

Nie jest to bez znaczenia, bo to nie jest po prostu klubu... Czy bardzo dobrze, że nie mamy nic wspólnego ze stadionem? W pewnym sensie tak, w innym taka umowa pozbawia nas możliwości zarabiania.