Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4973
Stary 28.04.2014, 11:28
Viper napisał(a):Wyświetl post
Bez znaczenia, najważniejsze że klub morze z tego korzystać. Bardzo dobrze, że nie mamy z tym obiektem nic wspólnego, miasto wybudowało bubel i teraz miasto powinno go doprowadzić do stanu używalności.
"Morze" z niej korzystać powiadasz? Nie jest to bez znaczenia, bo to nie jest po prostu klubu... Czy bardzo dobrze, że nie mamy nic wspólnego ze stadionem? W pewnym sensie tak, w innym taka umowa pozbawia nas możliwości zarabiania.
Odpowiedz cytując