Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4971
Stary 28.04.2014, 11:25
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Jakby bardzo chciał i miał to mógłby. Papier wszystko przyjmie. W S.A. zawsze można wypuścić więcej akcji etc etc...
Tak tylko po pierwsze emisja akcji oznacza że ktoś je kupuje, jak uzbiera ich dużo to dostaje prawo o decydowaniu o spółce. Po za tym polskie kluby próbowały sprzedawać akcje, z Cracovią praktycznie nikt nie był chętny. To nie jest inwestycja, która daje możliwość sporych zysków, więc nigdy nie będzie cieszyła się zainteresowanie.

Etc etc etc? a konkretniej?


serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bazę wybudowało miasto Myślenice - my ją tylko wynajmujemy. Sytuacja ze stadionem jest tak "unormowana", że w zasadzie z tym obiektem nie mamy nic wspólnego.
Bez znaczenia, najważniejsze że klub morze z tego korzystać. Bardzo dobrze, że nie mamy z tym obiektem nic wspólnego, miasto wybudowało bubel i teraz miasto powinno go doprowadzić do stanu używalności.
Odpowiedz cytując