Lukasz napisał(a):

|
Jakby bardzo chciał i miał to mógłby. Papier wszystko przyjmie. W S.A. zawsze można wypuścić więcej akcji etc etc...
|
Tak tylko po pierwsze emisja akcji oznacza że ktoś je kupuje, jak uzbiera ich dużo to dostaje prawo o decydowaniu o spółce. Po za tym polskie kluby próbowały sprzedawać akcje, z Cracovią praktycznie nikt nie był chętny. To nie jest inwestycja, która daje możliwość sporych zysków, więc nigdy nie będzie cieszyła się zainteresowanie.
Etc etc etc? a konkretniej?
serek.c2 napisał(a):

|
Bazę wybudowało miasto Myślenice - my ją tylko wynajmujemy. Sytuacja ze stadionem jest tak "unormowana", że w zasadzie z tym obiektem nie mamy nic wspólnego.
|
Bez znaczenia, najważniejsze że klub morze z tego korzystać. Bardzo dobrze, że nie mamy z tym obiektem nic wspólnego, miasto wybudowało bubel i teraz miasto powinno go doprowadzić do stanu używalności.