Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4970
Stary 28.04.2014, 11:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie kompromituj się. Dziwne, że uznałeś piro w tej sytuacji za niebezpieczne. A może stwórz jakiś elaborat na temat niebezpiecznego gazu/służ porządkowych? Polecam zacząć mysleć glową a nie - no właśnie, czym ty myślisz, stopą? Kolanem?
Dajże mu spokój, On się w ogóle zdjęciu przed wysłaniem nie przyjrzał i myśli, że to tak samo z siebie ogniem wybuchło

Lukaszku, przestań pisać na tematy kibicowskie, bo siarę robisz nie tylko sobie...

ps. zapalniczka to dopiero niebezpieczny przedmiot - jakby tak na koncercie podczas jakiejś ballady ludzie nagle zechcieli użyć antyperspirantów...
Odpowiedz cytując