Jaroo1 napisał(a):

|
Nie kompromituj się. Dziwne, że uznałeś piro w tej sytuacji za niebezpieczne. A może stwórz jakiś elaborat na temat niebezpiecznego gazu/służ porządkowych? Polecam zacząć mysleć glową a nie - no właśnie, czym ty myślisz, stopą? Kolanem?
|
Dajże mu spokój, On się w ogóle zdjęciu przed wysłaniem nie przyjrzał i myśli, że to tak samo z siebie ogniem wybuchło
Lukaszku, przestań pisać na tematy kibicowskie, bo siarę robisz nie tylko sobie...
ps. zapalniczka to dopiero niebezpieczny przedmiot - jakby tak na koncercie podczas jakiejś ballady ludzie nagle zechcieli użyć antyperspirantów...