Viper napisał(a):

|
W końcu zbudowaną porządną bazę treningową, unormowano sytuacje ze stadionem.
|
Bazę wybudowało miasto Myślenice - my ją tylko wynajmujemy. Sytuacja ze stadionem jest tak "unormowana", że w zasadzie z tym obiektem nie mamy nic wspólnego.