Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16086
Stary 28.04.2014, 05:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mnie zawsze stawiali na bramce, bo najwolniej biegałem. Mogę grać w weekendy. Przyda mi się trochę ruchu, bo mam sie.dzącą pracę

P.S. Mogę grać na śmieciówce, mam płacony ZUS. Tysiak styknie (na regenerację pomeczową).
To na kasie w Tesco, ZUS jest płacony?

Dla mnie gra w Wiśle to będzie zaszczyt i czysta przyjemność więc zrzekam się wynagrodzenia. Myślę że dzięki tej decyzji, klub w przyszłym okienku powinien wyjść na prostą i mieć już tylko kłopot bogactwa.
Osobiście wiążę z z moją obecnością ambitne plany, dlatego jako zawodnik szerokiej kadry oraz zmiennik Klarica w pełni będę usatysfakcjonowany.

Tak szybciutko, korzystając z okazji. Pozdrawiam trenera Smudę wraz z małżonką...
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 28.04.2014 o godz. 05:58.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując