Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 27.04.2014, 23:18
palikot napisał(a):Wyświetl post
Cupiał ma gigantyczne problemy prawne teraz.
Jestem przekonany, że ma poważniejsze problemy na głowie, niż to, że na chwilę klub usunie się w szarą ligową rzeczywistość.
Podejrzewam też, że na razie obserwuje mało wnikliwie... jeśli wyjdzie z dołka to zresztą jak zawsze powoła nowych ludzi, żeby budować zespół i atmosferę od nowa. Wiele razy już tak robił.
Więc jedynie co bolesne i prawdziwe z tego cytatu jest to, że "jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze". Dajcie mu wygrać sprawę ze skarbówką, na razie trza przeboleć...
Te problemy prawne to jedno. Ciężko myśleć o jakimkolwiek nowym sponsorze (na zasadzie współpracy TFK), jeśli ma się spaskudzoną kartę. Tym bardziej, że prasa nie śpi - zawsze wypomną "wchodzenie w konszachty" z osobami o skróconym nazwisku.

Sprawa jest prosta - na Wisłę pieniążków brakuje. Na pewno wciąż jest jakaś nadzieja, ale póki co pieniążków brakuje.

No i tutaj pojawia się "bojkot" (strasznie wyświechtane to słowo). Bednarz, robiąc sobie jakieś tam zestawienia, na pewno założył średnią frekwencję na jakimś tam poziomie. Trochę mu się to rozjechało, więc będzie jeszcze gorzej. A wtedy otrzymamy odpowiedź na nurtujące nas pytania.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując