Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 27.04.2014, 21:04
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Dobra walka Głażewski vs Miszkiń!
Głażewski chyba się nie spodziewał, że Miszkiń w takiej formie wyjdzie do lin.
Porażka dyskusyjna na punkty tego drugiego. Twarz Głaza zdaje się, mówić, że powinna być walka nr 2.

Adamek przyleciał ponarzekać na PL Boks, trochę to nudne było.
Walka mogła iść w obie strony, jak dla mnie najsprawiedliwszy byłby remis. A Głażewski mimo, że ciosów zadał więcej to wyglądał gorzej, bo w przeciwieństwie do Miszkina ma straszną watę w łapach.
Odpowiedz cytując