Drozd napisał(a):

|
Chyba żartujesz. Za Kasperczaka mieliśmy po 15 punktów przewagi
|
Ależ z Ciebie bajkopisarz
2002 - 1 pkt straty do mistrza
2003 - 8 pkt przewagi nad Grodziskiem
2004 - 5 pkt przewagi nad Legią
2010 - 3 pkt straty do mistrza
A Kasperczak spadł z Górnikiem nie dlatego, że był wybitnym trenerem i go układ załatwił, tylko dlatego, że się po prostu całkowicie zestarzał, spierdołowaciał, porobił tragiczne transfery znajomków i z hukiem wyleciał. Teraz go Czarni na dzidach powiozą.