Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2312
Stary 27.04.2014, 20:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Chyba żartujesz. Za Kasperczaka mieliśmy po 15 punktów przewagi
Ależ z Ciebie bajkopisarz

2002 - 1 pkt straty do mistrza
2003 - 8 pkt przewagi nad Grodziskiem
2004 - 5 pkt przewagi nad Legią
2010 - 3 pkt straty do mistrza

A Kasperczak spadł z Górnikiem nie dlatego, że był wybitnym trenerem i go układ załatwił, tylko dlatego, że się po prostu całkowicie zestarzał, spierdołowaciał, porobił tragiczne transfery znajomków i z hukiem wyleciał. Teraz go Czarni na dzidach powiozą.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując