|
Mnie zawsze stawiali na bramce, bo najwolniej biegałem. Mogę grać w weekendy. Przyda mi się trochę ruchu, bo mam siedzącą pracę.
P.S. Mogę grać na śmieciówce, mam płacony ZUS. Tysiak styknie (na regenerację pomeczową).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|