piotek napisał(a):

|
Ja byłem bramkarzem przez trzy lata do drugiej gimnazjum. Mam 20 lat, jestem studentem, a to chyba najważniejsze. A, no i moja mama jest księgową w w spółdzielni mieszkaniowej, może załatwić zniżkę 0,5% na mieszkania. Myślicie, że styknie?
|
Najważniejsze żeby grać w Wiśle to być obcokrajowcem, najlepiej z Bałkanów
Jeśli masz nie polski paszport to zapraszam na testy - Z.Kapka