|
Dlaczego? Kasperczak tez miał wyniki, ale on był i jest porządnym trenerem i układy miał w dupie. Nie pamiętasz jak za jego czasów nas kręcili sędziowie? Ile było meczów do 70 minuty 0:0 a potem 3:0. Ile karnych nam nie gwizdnęli.
To teraz ja Cię zapytam.
Czy uważasz, że w naszej lidze o wynikach decydują umiejętności? Czy uważasz że sędziowie są uczciwi? Z czego wynika dramatyczny poziom?
|