Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 27.04.2014, 16:50
Dlaczego? Kasperczak tez miał wyniki, ale on był i jest porządnym trenerem i układy miał w dupie. Nie pamiętasz jak za jego czasów nas kręcili sędziowie? Ile było meczów do 70 minuty 0:0 a potem 3:0. Ile karnych nam nie gwizdnęli.

To teraz ja Cię zapytam.

Czy uważasz, że w naszej lidze o wynikach decydują umiejętności? Czy uważasz że sędziowie są uczciwi? Z czego wynika dramatyczny poziom?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując