kot napisał(a):

Ciekawe co powiecie, jak Smuda sam poda się do dymisji, bo mam nadzieje, że tak zrobi, jeśli ma jeszcze choć odrobinę wstydu i honoru. Smudy cudów starczyło na 1 rundę i więcej już ich nie będzie ( historia jego trenerskiej pracy o tym dowodzi). Definitywnie jednak cuda te uratowały Wisłę przed spadkiem, bo wystarczy sobie wyobrazić brak tych cudów na jesień i ewentualną walkę o spadek teraz. Cudem było to, że potrafił paru parapiłkarzy wznieść na swoje wyżyny i ściągnął Stilica, czyli kilka punktów ligowych z jego krótkiej gry. Wiadomo, że trenerem jest żadnym, jak większość polskiej myśli piłki amatorskiej, jednak potrafię docenić jego cud nad umierającą Wisłą. Pamiętam, jak łudził się wzmocnieniami, ostatecznie oszukany przez Bednarza i Cupiała.
A może najwyższy czas rozliczyć Bednarza z jego pseudo pracy a właściwie samych kłamstw. Od 3 lat zwala winę na mitycznych Holendrów a teraz wydłuża sobie pensje Cupiała, jego osobistym wyłącznie, sztucznym konfliktem z kibicami.
Co rok kłamał o wyjściu na prostą finansową a obecnie Wisła miał mieć już tylko kłopot bogactwa. Jak widzę ten jego słynny szyderczy uśmiech, to dochodzę do wniosku po jego ostatnim czarnym PR wobec Wisły w sprawie ciągu dalszego biedy i długów Wisły, że słowa o kłopocie bogactwa to nawet nie kabaret lecz najgorsza z najgorszych szydera z Wisły i jej infantylnych kibiców. Wystarczy skonfrontować publiczne i dostępne słowa prezesa Bednarza z jego kolejnymi oraz z rzeczywistością, aby nie tylko kibice, ale każda normalna RN klubu czy właściciel, zadali takiemu bajkopisarzowi kopa w tylną część ciała. A tu proszę, nic z tego. Bednarz jest pupilkiem RN i ma ich przyzwolenie na tą szyderę. Pierdoły, ze konflikt z kibicami przyspawał bednarz czy Smudę do stołków są dobre dla frajerów najwyżej.
A co robi SKWK i kumaci. Nic. dali przyzwolenie bednarzowi na ciąg dalszy dewastacji klubu i tyle. Zresztą im 1 czy 4 liga nigdy nie przeszkadzała. Pikiniki natomiast, podpuszczone przez Bednarza na znienawidzonych smyków z SKWK , choćby Bednarz Wisłę przerabiał na Skisłę, będą mu klaskać, choćby mieli sobie odmrozić uszy.
Wisła została samotna i opuszczona przez kibiców ( nieaktualne już dzięki Bednarzowi, cała Wisła zawsze razem) w rękach faceta demolki, którego jedyną domeną jest stwierdzenie, że za darmo jest taniej i RN która go zatrudniła, jest z jego filozofii zadowolona. Uważają oni, ze klienci będą teraz płacić drożej i tłumami przychodzić na Wisłę klejoną za darmo ze słynnych już Jacka testów studenckich.
Wstyd mi za centusiów z Krakowa i tyle. Wszystkich - od Cupiała po kibiców. Wisła umiera na naszych oczach i za naszą zgodą.
|
Na pewno się poda (i lekką ręką odpuści przeszło bańkę złotych), tak jak się podał po euro (a były tylko 2 pensje do odpuszczenia, nie przeszło 20).
Cóż..nieprzyjaciele Wisły przejęli rządy, Cupiał to wszystko zlewa, Bednarz robi głupotę za głupotą, Smuda i kopacze się ośmieszają, a kibice bez sensu walczą ze sobą. Czy można sobie wyobrazić smutniejszą sytuację na ten moment? Tj. niestety prosta i bezproblemowa droga w przepaść.