szprotson napisał(a):

Kita włożył 60 mln euro do Nantes? skąd info?
Założył akademie? skąd info/
U Nas wystarczyło by 20 mln euro...piękny tekst.
Ogolnie jak Cie czytam to sie zastanawiam kolego ile Ty masz lat?
|
Moze chodzi o to zwe pan Cupial jest jak pies ogrodnika ......nikomu Wisly nie sprzeda a sam nie dolozy nawet zlotowki - i na tym problem polega , Cupial dla Wisly zrobil wiele i za to szacunek - ale za to co robi teraz niestety NIE , bo jak miliarser kupuje zabawke to do niej doplaca ......nie ma klubu na swiecie ( TOPOWEGO - Z GORNEJ POLKI) ktory by sie sie wlascicielowi splacal , to jest hobby i fanatyzm a Pan Cupial niestety o tym chyba nie wie