Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 27.04.2014, 11:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Kita włożył 60 mln euro do Nantes? skąd info?
Założył akademie? skąd info/

U Nas wystarczyło by 20 mln euro...piękny tekst.
Ogolnie jak Cie czytam to sie zastanawiam kolego ile Ty masz lat?


Moze chodzi o to zwe pan Cupial jest jak pies ogrodnika ......nikomu Wisly nie sprzeda a sam nie dolozy nawet zlotowki - i na tym problem polega , Cupial dla Wisly zrobil wiele i za to szacunek - ale za to co robi teraz niestety NIE , bo jak miliarser kupuje zabawke to do niej doplaca ......nie ma klubu na swiecie ( TOPOWEGO - Z GORNEJ POLKI) ktory by sie sie wlascicielowi splacal , to jest hobby i fanatyzm a Pan Cupial niestety o tym chyba nie wie
Odpowiedz cytując