Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9446
Stary 27.04.2014, 11:41
No cóż kiedyś Iwan był już w Wiśle zatrudniony nie pamiętasz jak się skończyło. To że ktoś ma Wisłę w sercu nie zawsze znaczy że powinien być zatrudniony w Wiśle. Ty na pewno też jesteś wiślakiem z krwi i kości i nie umniejszając Ci raczej chyba nie starałbyś się o stanowisko trenera czy prezesa
Odpowiedz cytując