Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4954
Stary 27.04.2014, 10:03
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie niezmiernie jedna rzecz. Pisałem już o niej jakiś czas temu na łamach tego forum. Dlaczego Bednarz w towarzystwie Sienkiewicza (związany z PO minister) dalej pracuje w klubie, a kilka lat temu paru osobom m.in Ochalikowi czy Falkowi za opublikowanie listu otwartego do Premiera (sprawa dotyczyła ustawy uchwalonej po aferze hazardowej) wymówiono pracę tłumacząc, to tym, iż: "Wisła jest apolityczna". Jacuś jak i Żurawski, który przecież startuje do PE z zupełnie "apolitycznej" listy bez żadnych przeszkód mogą w Wiśle pracować, a te osoby, które wymieniłem nie mogły. Chyba każdy zgodzi się, że oni bardziej się dla klubu zasłużyli niż V kolumna z Warszawy uprawiająca planową destrukcję.
Odpowiedź jest nad wyraz prosta, lecz niestety bolesna.Bo Cupiał tego żąda lub na to zezwala. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując