|
a no tak, bo jakby nie powiedział o tych trzech punktach dajacych utrzymanie to bysmy dalej sie bili o majstra.taaaa
chłopie nastąpiło zmęczenie materiału i tyle. Smuda wyciagnał z tej druzyny ile mogl.
Zreszta ja juz Ciebie w ogole nie rozumiem, wczesniej twierdziłes ze cala liga jest ustawiona a teraz cos piszesz o efektach pracy trenera, ktore na ustawiona lige przeciez nie maja wplywu. Moze czas zaczac sie martwic czy przypadkiem na pustyni nie ma za dużo piasku?
Wystarczyło kilka dobrych wynikow i dla Ciebie np. taki Burliga to już jest piłkarz na miarę pucharów co ? heh. przykro mi ale na ambicji to można walczyć o utrzymanie a nie puchary
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|