Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.04.2014, 09:10
Dostajemy w dupkę w dużej mierze w wyniku pracy Smudy. Może nie dostrzegłeś ale utrzymanie to efekt wyników z czasu kiedy Smuda nie skaził jeszcze atmosfery. Kto mu kazał gadać o słynnych trzech punktach, których do dzisiaj nie zdobyliśmy. Ile to już ? 8 meczy?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując