|
Dostajemy w dupkę w dużej mierze w wyniku pracy Smudy. Może nie dostrzegłeś ale utrzymanie to efekt wyników z czasu kiedy Smuda nie skaził jeszcze atmosfery. Kto mu kazał gadać o słynnych trzech punktach, których do dzisiaj nie zdobyliśmy. Ile to już ? 8 meczy?
|