|
Franz nie potrzebuje asystenta od przygotowania fizycznego bo jak sam mówi wszytsko robi na nosa.
Kazek Moskal może będzie wolny bo GKS-owi słabo idzie...Ja bym na niego jeszcze raz postawił.Coś tam u Petrescu podpatrzył jak był jego asystentem.Wyniki z Termaliką miał przyzwoite.
|