Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.04.2014, 00:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Przynajmniej - w odróżnieniu od Ciebie - się nie ośmieszam. Niby niewiele, ale już coś.
Grunt to Twoje dobre samopoczucie

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Klopp ma asystentów od nadzorowania rozwoju technicznego i fizycznego piłkarzy. Ma dietetyków. Ma sztab medyczny. Co nie zmienia faktu, że zajmuje się rozwojem swoich piłkarzy.
U nas z powodu oszczędności odpuszczono specjalistę od przygotowania fizycznego. Sam Smuda to przyznał.
A Smuda nie ma nikogo.
Ba, on nie chce mieć nikogo - jego matka dała by radę robić to, co u Kloppa robią asystenci od nadzorowania rozwoju technicznego i fizycznego piłkarzy, dietetycy, sztab medyczny.



Po namyśle przyznaję Ci rację - trener jest od uczenia. Zwłaszcza gdy nie ma, bo nie chce, miec asystentów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując