Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4949
Stary 26.04.2014, 22:27
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Kibice, weźcie przyjdźcie na stadion. Bednarz chyba i tak niedługo pobędzie w Wiśle. Podejrzewam, że skończy "prezesować" z końcem sezonu. A Wisła będzie trwać nadal.
wpuścisz mnie?

BTW: ktoś pisał do klubu? Jaką teraz forme "lojalki" Jacek przygotował? Mamy klękać, położyć się krzyżem, i do jego butów odmówić "Wierzę w jednego Jacka chrzechmogącego, stworzyciela nowego porządku na stadionie..."?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując