bonawentura napisał(a):

|
Kibice, weźcie przyjdźcie na stadion. Bednarz chyba i tak niedługo pobędzie w Wiśle. Podejrzewam, że skończy "prezesować" z końcem sezonu. A Wisła będzie trwać nadal.
|
wpuścisz mnie?
BTW: ktoś pisał do klubu? Jaką teraz forme "lojalki" Jacek przygotował? Mamy klękać, położyć się krzyżem, i do jego butów odmówić "Wierzę w jednego Jacka chrzechmogącego, stworzyciela nowego porządku na stadionie..."?
