Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2275
Stary 26.04.2014, 22:15
Nie ma co narzekać na Smudę jak na jesień grał podstawowymi zawodnikami to efekty były ponad stan a teraz to co myslicie że 3 ligowi zawodnicy czy Brożek z kontuzją ( nasz jedyny napastnik) są w stanie wygrywać kolejne mecze wystarczy że jeden zawodnicy wejdą do składu z marszu i już klapa nie ma tego zgrania umiejętności na poziome extraklasy itd Franek to niczemu nie winny ... myślicie że on specjalnie przegrywa mecze nie powiem to jest siara tak przegrywać ale i piłkarze też mają w tym winne swoją większociową mnie to strasznie wkurza delikatnie mówiąc takie wyniki ale Smudy mi szkoda bo to bardzo dobry trener.
Odpowiedz cytując