|
Po sezonie na gwałt potrzebujemy lewego obrońcy oraz środkowego obrońcy. To powinien być priorytet. Obecny sezon należy uznać już raczej jako próba eksperymentów i umożliwienie gry dla takich zawodników jak Zając, Szewczyk, Uryga, Bartosz, Kościelniak czy Czekaj.
Po sezonie wyrzucić koniecznie Piotra Brożka - jest tak beznadziejny, że szkoda gadać.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|