tofik napisał(a):

|
CIekawe kiedy wróci Maciek Skorża.
|
Co by miał tu robić w takiej sytuacji, a jeszcze nie wiadomo o ile słabszy skład będzie jesienią.
Inna sprawa, że jego bezczynność się niebezpiecznie przedłuża, a jeszcze inna, że tak naprawdę są 2 stabilne kluby gdzie można w miarę spokojnie pracować nie oglądając się na brak kasy, głupiego właściciela, konflikt z kibicami itp. i próbować stawiać jakiekolwiek cele powyżej ligowych