silver03 napisał(a):

Ofensywnie z Lechem, hahah dobre sobie
|
A jakie szanse mieliśmy wywieźć wynik z poznania grając defensywnie? Taki że po 10 minutach i tak by było 2:0 jak nie wyżej. Nie wiem na co liczyli piłkarze i trener, że Lech nie trafi w bramkę przez 90 minut? Wisła to nie drużyna która ma skład na przewalanie 5 meczów z rzędu i brak zwycięstw od 8. Myślicie że jak wróci Chrapek i Bunoza czy Dudka to zaczniemy wygrywać? Smuda sam siebie oszukuje i chyba zaczął w to wierzyć. Przypomnę że gdy zaczynaliśmy tą czarną serie to graliśmy optymalnym składem, a dostaliśmy tęgie lanie od Widzewa, Zagłębia i Podbeskidzia, czyli drużyn które mając nawet wszystkich piłkarzy zdrowych nie mają lepszego składu od naszego aktualnego.