Temat
:
[31 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków 25 kwietnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
Od: 05.2012
Offline
#
120
26.04.2014, 13:56
tofik
napisał(a):
CIekawe kiedy wróci Maciek Skorża.
Nie wroci , Cupial po ostatnim MP ( chyba niestety nieszczesnym ) i Lysy Waz teraz zrobili z Wisly cos co wiekszosc trenerow i grajkow bedzie omijalo szerokim lukiem, nawet mlodziez
AntyMod
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AntyMod
Znajdź inne posty napisane przez AntyMod