Viper napisał(a):

|
^^ Jeszcze raz zapytam, skąd Bednarz miał wziąć pieniądze na transfery i kontrakty. Nie mówimy tutaj o kwotach rzędu 5 złotych tylko o milionach. Ma je wydrukować? a może wprowadzić dilerów na stadion i brać z tego procent?
|
Skoro go stac na wojne z kibicami to o co chodzi?
ma teraz 4 tys frekwencji, zero atmosfery, opraw, dopingu, a sponsorzy niechetnie chca reklamowac stadionu bez duszy, spadek obrotow w dnu meczowym o 60% itd.
Czyli tak jak chcial.
Przeciez mowil kilka miesiecy temu ze w tym roku bedziemy miec tylko klopoty BOGACTWA.