Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 26.04.2014, 13:27
A ja odliczam czas Bednarzowi i jego rządom. Pozostało mu jakieś 300 dni. Przewiduje w następnej przerwie zimowej, miejsce Wisły w dole tabeli i pewną grupę spadkową na wiosnę. Wtedy nastąpi krach korporacji Wisły Cupiała. Najpierw poleci łeb Smudy. Potem RN TF odwróci się od swojego pupilka Bednarza a Cupiał od swojej RN. Niestety będzie zbyt poźno na ratunek i 1 liga przyniesie nowego właściciela, który już nie uzyska od kumatych 1906 % poparcia i nietykalności jak Cupiał, a pikników na stadionie już nie będzie i otworzona przez Bednarza na Wiśle puszka Pandory, pozostanie na niej na lata. Jedynie, natychmiastowe skrócenie kadencji Bednarza i działania naprawcze jego dewastacji sportowo-finansowej Wisły, mogą odwrócić ten przewidywany przeze mnie, smutny scenariusz. Powrót dopingu i kibiców na stadion także jest niezbędny, ale nie oparty na ponownej miłości SKWK z Bednarzem, czy kompletnej nietykalności Cupiała. Aby tak się stało, najpierw potrzebne jest zrozumienie potrzeb Wisły przez pikników i ich odpowiednia reakcja, bowiem dalsza obecność Bednarza to nieunikniona śmierć Wisły pod każdym względem ( Bednarz to także synonim kierunku działań RN TF ).

Ps. beznamiętna twarz Smudy na Lechu - bezcenna dla oddania klimatu umierającej Wisły. Bez odpowiedzi.
Ostatnio edytowane przez kot : 26.04.2014 o godz. 13:37.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując