Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 26.04.2014, 12:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Smuda wykonał plan minimum: nie spadł ani nie awansował.
Pewnie na przyszły sezon plan będzie taki sam.
Dopóki Cupiał nie sprzeda Wisły, albo jakiś cud się nie zdarzy.

Jeśli tak ma teraz wyglądać Wisła, to mam ogromne obawy, że pójdziemy ścieżką Widzewa i przez następne lata zaliczymy taki regres, że w końcu przyjdzie spadek...
Odpowiedz cytując