FraMat napisał(a):

Smuda wykonał plan minimum: nie spadł ani nie awansował.
Pewnie na przyszły sezon plan będzie taki sam.
Dopóki Cupiał nie sprzeda Wisły, albo jakiś cud się nie zdarzy.
|
Jeśli tak ma teraz wyglądać Wisła, to mam ogromne obawy, że pójdziemy ścieżką Widzewa i przez następne lata zaliczymy taki regres, że w końcu przyjdzie spadek...